Тернополянам варто готуватися до темряви

Через ситуацію на Сході в державі економитимуть електроенергію. Вимикати можуть часто і без попередження, повідомляє ІНТБ.

Про відімкнення електроенергії, аби зекономити, сьогодні не чув хіба що лінивий. Тернополяни про такі «сюрпризи» знають, але сприймають їх по-різному.

Вимикати електрику треба тому, що країна економить на паливі. Відповідно, електростанції не можуть працювати, як і раніше, на повну. Щоб зменшити навантаження на систему, в години найбільшого використання ресурсу, населення залишатимуть без світла. Та попереджати про це не будуть.

«По черзі, на 2 години, буде команда дана, протягом 10-15 хв. ми повинні виконати графіки вимкнень. Тобто будуть з підстанцій лініями 10 кВт, лініями 35 кВт вимикатися споживачі. За 10 хв. ми не можемо повідомити споживачів області. Не вказано, коли буде. Нам завдання – з 8 до 22 год. знизити на 20% споживання», – каже головний інженер ВАТ «Тернопільобленерго» Степан Бартків.

Не вимикати світло можна буде тільки якщо населення зменшить свої витрати електроенергії на потрібних 20 відсотків. Для цього енергетики радять громадянам менше користуватися пральними машинами, прасками, електрочайниками, обігрівачами тощо. Адже саме ці побутові прилади забирають найбільше електроенергії.

-1 thoughts on “Тернополянам варто готуватися до темряви

  • 21:08 | 11.09.2014 о 21:08
    Permalink

    Так поясніть чому в Гусятинському районі продовжуюють проводити освітлення вулиць, яке практично горить цілий день. Яка економія і хто відмиває на цьому державні кошти, в тяжкий для держави час.

Коментарі вимкнені.