Тернополянка Назарко Тетяна спілкувалася з прикордонниками лише 20 хвилин, – позиція прикордонної служби України

01

Ми вчора давали позицію тернополянку Тетяни Назарко щодо події у Львівському аеропорті. Жінка каже, що в їхньому приміщенні провела 3-3,5 години з маленькою дитиною без їжі і води.

Державна прикордонна служба України Західне регіональне управління надала коментар щодо цього:

О 22:00  20 серпня 2016 року у авіаційний пункт пропуску «Львів» на виїзд з України  слідував громадянин України Білоус Назарій в супроводі його матері громадянки України Назарко Тетяни.  На паспортний контроль було пред’явлено нотаріально завірену заяву приватним нотаріусом Тернопільського районного нотаріального округу про те, що батько – громадянин України Білоус Ю.С. дає добровільну згоду про виїзд його малолітнього сина Білоус Назарія  – закордон в супроводі матері громадянки  України Назарко Тетяна. Заява видана 10 серпня 2016 р.

Під час перевірочних заходів прикордонники з’ясували, що на момент видачі доручення батько знаходився  за межами території України.

З метою прийняття правового рішення по даному факту було направлено письмове повідомлення до Залізничного відділу Національної поліції щодо виявлення можливих ознак злочину передбаченого ст. 358 ККУ.

Об 22:20 для проведення необхідних процесуальних дій прибула оперативна група Залізничного відділення  поліції ГУНП у  місті Львові та надалі усі слідчі дії проводили працівники поліції до 00.15 год.

Громадянка Назарко Тетяна спілкувалася з прикордонниками лише 20 хвилин.

Отож, прикордонники діяли згідно чинного законодавства, тому звинувачення, які були висловлені на адресу прикордонників не мають законного підґрунтя. В подальшому Державна прикордонна служба України залишає за собою право надати записи з відеокамер спостереження та аудіо файл спілкування прикордонників з даною громадянкою.

-1 thoughts on “Тернополянка Назарко Тетяна спілкувалася з прикордонниками лише 20 хвилин, – позиція прикордонної служби України

 • 12:02 | 23.08.2016 о 12:02
  Permalink

  А невнісши в базу інформацію про перетин кордону батьком дитини прикордонники теж вважають що діяли в межах чинного законодавства?

  • 23:48 | 23.08.2016 о 23:48
   Permalink

   Ні , вони внесли базу даних про батька,але видно чи в них комп’ютер повісився чи то вони осліпли… А може просто хотіли хабаря… Їм ж все мало…

   • 16:16 | 24.08.2016 о 16:16
    Permalink

    І за 20 хвилин вони встигли зняти її з рейсу? – ого, які швидкі! звичайно, вони спілкувалися лише доти, поки зрозуміли, що хабара не отримають. А далі передали її слідчому – все просто. Який цинізм!

 • 16:10 | 24.08.2016 о 16:10
  Permalink

  І за 20 хвилин вони встигли зняти її з рейсу? – ого, які швидкі! звичайно, вони спілкувалися лише доти, поки зрозуміли, що хабара не отримають. А далі передали її слідчому – все просто. Який цинізм!

Коментарі вимкнені.