Тернополянка продає десятирічну колекцію, щоб допомогти незнайомій людині

Тернополянка Неля вирішила продати свою колекцію сувенірів у вигляді черепах, для того, аби допомогти Копосову Анатолію.

Цікавим є факт, що жінка не знайома з Анатолієм особисто. Але почула його історію від доброї знайомої, та перейнялася долею тернополянина.
– Я не знайома ні з ним, ні з його родичами. А нещодавно згадала про черепах, які лежать у мне в коробках, бо поповнювати колекцію я уже не маю наміру. От і вирішила, що можу йому помогти.
Неля розповіла «Погляду», що почалося захоплення цими сувенірами ще в 2003-му році. Тоді вона сама собі купувала їх, вишукуючи в магазинах, найчастіше у відділі подарунків ЦУМу.
– Коли привозили нові сувеніри, то їх чомусь дуже швидко розбирали. Мабуть хтось також колекціонував черепашок, – сміється жінка. – Тому, бувало так, що я приходила запізно.
Згодом черепах почали дарувати знайомі, друзі, родичі. Чи на день народження, чи й просто так, без особливого приводу. Розповідали, що як тільки десь бачили на прилавку статуетки черепах, одразу ж згадували про захоплення Нелі. Так, ці «тваринки» приїжджали до Тернополя з різних куточків України – і з Києва (в час Помаранчевої революції) і навіть з Одеси. Зараз їх є близько шести десятків. Серед найцікавіших – скарбнички, шкатулка, тримачі фото, брелок, підсвічники, та навіть аромолампа.
Одного разу Неля вже вирішила продати колекцію і навіть знайшла покупця. Але коли почала переглядати одна за одною, то розчулилася до сліз, адже з кожним сувеніром пов’язана свою історія. Спогади. Тому продати уже рідних серцю черепах жінка тоді не змогла.
Зараз же твердо вирішила таки розлучитися з колекцією. Адже поповнювати її точно уже не буде. Неля впевнена, що друзі, знайомі та родичі, які стільки років від щирого серця плекали та підтримували її хобі, зрозуміють та схвалять такий вибір. Адже таке рішення далося нелегко, та має абсолютну благородну мету.
– Я впевнена, що сувеніри сподобаються тим людям, які люблять живих черепашок, також веселим людям, бо у мене є такі статуетки, на які без усмішки не глянеш. Але, звичайно ж, найбільше хотілося б, щоб колекція дісталась таки одній людині. Не будьте байдужими! Допоможіть зібрати необхідну суму.

Придбати колекцію можна на сайті продаж Slando. Або за номерм телефону 067-7857242.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.