Міська рада воює з підприємцем, а страждають прості тернополяни

У прямому ефірі УХ-радіо заступник міського голови Владислав Стемковський розповідав слухачці, яка зателефонувала в студію, куди поділася зупинка на вул. 15 Квітня

– Колись на 15 Квітня була зупинка, де можна було заховатися від дощу, снігу, вітру. Восени хтось її здер і нема кому тепер її поставити, – скаржилася мешканка цієї вулиці.

– По зупинці фактично було самоуправство підприємця, який маючи дозвіл на виконання будівельних робіт поруч, своїми діями спричинив збитки міському бюджету, демонтував зупинку, – сказав Владислав Стемковський. – По цьому було окреме розслідування. Дану зупинку ми зобов’язали його відновити. Питання в тому, що він це не здійснив вчасно – тобто в терміни до настання зими, коли ця зупинка найбільше потрібна. Зрозуміло, що влітку від неї потреби менше набагато. А зараз коли є сніг, коли вітер – людям нема де ховатися. Відновлення може бути з весни – зараз ніяких будівельних робіт не буде. Ми з вами проживаємо разом з підприємцями, які іноді безвідповідально вчиняють дії і потім створюють незручності для людей. Міський бюджет не встигає за свої кошти відновлювати.

Нагадаємо, ще 9 листопада міська рада повідомляла, що невідомі особи самовільно, без дозвільних документів знесли зупинку громадського транспорту на вулиці 15 квітня, чим завдали значних матеріальних збитків місту. В УМВС повідомляли, що подію внесено до Єдиного обліку. Проте досі пасажири чекають громадського транспорту під відкритим небом і в дощ, і в сніг.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.