Тернополяни можуть долучитись до створення одного із символів збірної – прапору України

Прапор вболiвальника збiрної України з біатлону 13 серпня в Тернополі. Усi бажаючi зможуть пiдписати та залишити побажання на прапорi з 18:30-20:00 на майдані біля входу в драмтеатр.

Естафета Прапора вболівальників збірної України з біатлону проходить цими днями містами нашої держави. Організаторами акції виступили шанувальники цього виду спорту – активісти сайту федерації біатлону Україну – з нагоди святкування 50-річчя українського біатлону. Ідея Естафети Прапора полягає в тому, щоб кожен бажаючий зміг долучитися до створення одного із символів збірної – прапору України із підписами та побажаннями людей, які люблять і шанують цей вид спорту.

Як планують організатори, цей прапор супроводжуватиме збірну і підійматиметься зі спортсменами на п’єдестали етапів Кубків світу, чемпіонатів світу та Олімпійських ігор. Після мандрівки Прапора містами України фанати хочуть вручити його збірній на церемонії святкування 50-річчя українського біатлону, що проходитиме в Києві 19 вересня.

Акція 30 липня стартувала в Харкові, після чого Прапор побував у Полтаві, Кіровограді, Черкасах та Коломиї. 9 серпня естафету приймав Івано-Франківськ, 11 серпня – Львів.

У списку міст, які долучилися до акції і куди ще має потрапити Прапор вболівальників збірної України з біатлону, – Херсон, Іллічівськ, Симферополь, Мелітополь, Чернігів, Луганськ, Біла Церква, Одеса, Дніпропетровськ, Миколаїв, Севастополь. Завершиться естафета у Києві.

Коментарі вимкнені.