Тернополяни найкращі в Україні з радіоелектронного конструювання

З 24 по 26 лютого 2013 року в м.Рівному на базі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування відбувався Всеукраїнський конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання, метою якого визначено стимулювання інтелектуального розвитку, зростання технічної майстерності учнівської молоді та задоволення її потреб в творчій самореалізації, поглиблення знань у галузі вітчизняної та світової радіоелектроніки, пропаганда й популяризація науково-технічної творчості серед учнівської молоді.

27 учасників з 14 областей і м.Києва змагалися в швидкісній розробці та монтажі друкованої плати радіоелектронного пристрою.

У наполегливій боротьбі з радіоелектронного конструювання найкращою стала команда вихованців Тернопільського обласного комунального центу науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді, випередивши гуртківців з м.Києва (ІІ місце) і Рівненської області (ІІІ місце).

У абсолютній особистій першості Круковський Юрій, учень 8-го класу Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 23 виборов перше, а Заоборний Андрій, учень 9-го класу Тернопільського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей №9» – друге.

Коментарі вимкнені.