Тернополяни вишиковуються в черги до мощей Миколая Чернецького

У храмі Матері Божої Неустанної Помочі (бульвар Данила Галицького) перебувають мощі блаженного священномученика Миколая Чарнецького. Свята реліквія, яка постійно знаходиться у церкві св. Йосафата (Львів), перебуває у Тернополі з 21 до 25 березня. Великопісні реколекції очолює владика Степан Меньок, екзарх Донецько-Харківський УГКЦ.

У духовних науках архиєрей заторкає моральні теми важливі для духовного життя християнина. “Людей необхідно вчити правд християнської віри, які б міняли їх, – коментує єпископ. – Сучасна людина має повернутися до духовних практик першої християнської спільноти – молитви, навчання віри та ламання хліба”.

Архиєрей двічі виступив на місцевому телебаченні, а 23 березня зустрівся із вчителями трьох шкіл Східного масиву Тернополя. “Ми спільно працюємо у сфері виховання майбутнього покоління і саме тому міняємо лице суспільства. Родина, школа і церква – три кити, які є основою суспільства”. Владика закликав педагогів відповідально ставитися до своїх обов’язків, а також відповідав на їхні запитання, пише Тернопільська липа.

22 березня вірні взяли участь у молитві на оздоровлення до блаженного Миколая Чарнецького. Священики помазували олією, яка була прикладена до мощей. Сьогодні, 24 березня отці-редемптористи благословляли дітей та молодь мощами.

Єпископ Степан 25 березня о 9.30 очолить Архиєрейську Божественну Літургію.

Коментарі вимкнені.