Земля дитмайданчика належить громаді, – тернополяни борються проти свавілля влади

Сьомого березня мешканці вулиці Гнатюка встановили гойдалки на території, за яку борються з міською владою ще з травня 2012 року. За це пізно увечері отримали візит правоохоронців та власника землі. Дев’ятого березня мешканці прийшли на пікет, не збираючись відступати від своїх намірів повернути дітям майданчик для ігр.

Сьомого березня близько 20.30, незважаючи на пізню годину, на вулиці Гнатюка було людно та гамірно. Сюди навіть викликали міліцію. А все через скандал довкола одного з найстаріших у Тернополі дитячого майданчика, за територію якого мешканці вулиці борються з владою ще з травня 2012 року.

Громада за свій кошт встановила гойдалки на території, яку досі вважає своєю.

–          Ми бачимо, що ні влада, ні силовий апарат не реагує на наші звернення та незаконне відчуження нашої громадської ділянки. Тому ми вирішили силами мешканців вулиці відновити майданчик, – розповів «Погляду» мешканець вул.Гнатюка, пан Роман. – Зібрали кошти, купили метал, зробили качелі, драбинки, гойдалки, і встановили.

Тернополяни, які мешкають поруч, кажуть, що після встановлення дитячих гойдалок 7 березня, один зі співвласників землі викликав міліцію, скандалив, обіцяв після завершення будівництва облаштувати дітям майданчик. А ще – начебто він погрожував чоловікові, який мешкає поруч з земельною ділянкою, бо той не хоче продати частину своєї землі.

–          Ми робимо суспільно-корисну справу – відновлюємо дитячий майданчик, на що у міської влади немає часу, бажання, коштів, волі, – впевнено заявляють мешканці вулиці Гнатюка. – Ми хочемо тут футбольне поле, щоб дітям було де побігати, а не одну-дві гойдалки, на які вистачить місця після будівництва тут будинку.

На місці працювали міліціонери. Вони спілкувалися з чоловіком, якому, за словами людей, надходили погрози. Правоохоронці кажуть, що дзвінок надійшов до чергового, тому самі вони не володіють інформацією, хто викликав міліцію.

Дев’ятого березня мешканці вирішили привернути увагу до проблеми. Вони не втомлюються пояснювати, що усі проведені різними інстанціями перевірки доводять, що ця земельна ділянка належить до земель загального користування, тому приватизовувати її не можна. Вона й досі належить громаді, переконані тернополяни.

Нагадаємо нашим читачам передісторію зникнення з мапи Тернополя найстарішого дитячого майданчика.

Саме з подачі міської ради дитячий майданчик перетворився спочатку на пустку, а тоді потрапив у “руки” родича чиновника – Михайла Гладкого  (більше про людину, яка отримала у приватну власніть цю землю ТУТ).

Ще у 2012 році після того, як знищили всі дитячі споруди на майданчику, сам заступник мера Стемковський, обіцяв відновити її в короткий термінТобто не заперечував статусу майданчика, як дитячого.

Більше можна прочитати тут – https://poglyad.te.ua/podii/vzhe-navit-dity-rozumiyus-vsyu-pidlist-dij-serhiya-nadala-i-ko-video/

 

Люба Вовк, “Погляд”

-1 thoughts on “Земля дитмайданчика належить громаді, – тернополяни борються проти свавілля влади

 • 20:27 | 9.03.2015 о 20:27
  Permalink

  Для повної об”єктивності ПТ варто згадати у своїх статтях про майданчик той факт що після всіх маніпуляцій з землею вона була продана фізичним особам – звичайним громадянам, які ні до Надала ні до міської ради ніякого стосунку не мають. “Борці за справедливість” борються не з Надалом а з іншими людьми, створюючи їм проблеми. Оскільки на момент продажу у продавця на руках були всі необхідні документи то ніяких підстав для підозри у покупців не було. Варто було бю взяти інтерв”ю у цих людей, може вони б розказали про інший бік справи.

  • 21:28 | 9.03.2015 о 21:28
   Permalink

   Та шо Ви гаварітє. У Криму теж “чесні”вибори пройшли

 • 13:20 | 10.03.2015 о 13:20
  Permalink

  Ага, а Ільчук і його гоп-компанія газет не читають, до інтернету доступу не мають і такі бідні і нещасні не знали що там земля видана незаконно тому у кого вони купили. Цікаво взагалі звідки ці “горе звичайні громадяни” дізнались що ділянка продається

 • 16:37 | 11.03.2015 о 16:37
  Permalink

  Мешканці програли всі суди. А це значить, що земля виділена ЗАКОННО!

Коментарі вимкнені.