становясь
на горло
собственной песне.

В. Маяковский «Во весь голос»

Тільки-но завершився матч 13 туру Фавбет Ліги 1. В ньому ПФК «Олександрія» приймав тернопільську «Ниву». Становище команд перед матчем було досить таки нерівним: кіровоградці займали третю сходинку, а наші, навпаки пасуть задніх. Хоча варто згадати, що рівно два місяці тому, «Нива» займала четверте місце. Але, хай там вже ті спогади, все одно не зігріють у таку скверну погоду.

Вернемось до матчу. Незвично, але чомусь захотілось почати із кінця поєдинку, вірніше з післяматчевого інтерв’ю І. Яворського, який повідомив наступне: «Зазвичай ми граємо в агресивний футбол попереду, але сьогодні поміняли тактику. Я скажу, що гра була нервозною, ми хотіли перемогти, але, думаю, результат був закономірний. До того ж мали моменти, але не використали їх, а могли наказати суперника».

Дійсно, в діях гравців «Ниви» відчувалась зарядженість на боротьбу, але, команда вже не летіла стрімголов уперед, намагаючись показати красивий, потужний, але, як виявилось, ненадійний футбол. Саме ця тактика вивела нашу команду на дно турнірної таблиці.

Сьогоднішню гру було зроблено в першій чверті матчу – вже на 16 хвилині рахунок був 1:1. Спершу, після дальнього пострілу відмітився у воротах «Олександрії» Б. Баранець. Це сталось на п’ятій хвилині, а ще через десять м’яч затріпотів і в нашій сітці. На «відмінно» виконав штрафний удар А. Запорожан – зреагував лише голкіпер А.Новак, правда пізно, а гравці «стінки» стояли непорушно як стіна.

Далі були кілька моментів як в одної так і іншої команди, але матч все одно завершився внічию. А те, що І. Яворський провів заміну в додатковий час, за нічийного рахунку, доводить лише те, що такий результат його влаштовував. Але чи влаштовує він нас, вболівальників?