Тернополянин Андріан Кутрань подолав велосипедом 200 км заради грибів (фото)

Тернополянин Андріан Кутрань велосипедом подолав 200 км.  заради грибів. Маршрутом Тернопіль-Ів-Франківськ-Яремче чоловік побачив все: дощ; вітер в лице, спину, боковий; гарно змок і гарно висох, і на кінець знову змок.

Їхав Андріан з Тернополя сам, хоча й була можливість поїхати бусом зі знайомими. Виїхав в о 11:15.

У подібних мандрівках завжди хочеться під’їхати. В таких випадках треба просто їхати і дивитися, як всі автобуси тебе минають, радить чоловік.

З Тернополя до Монастириська чоловіка супроводжував гарний дощик, тому, доїхавши в міста, Андріан сильно змок. Подолавши шлях до Дністра на ньому вже весь одяг був сухим.

«Не поспішаючи, через сильний зустрічний і боковий вітер, до 17години доїхав до Івано-Франківська. Там провів близько двох годин. Відчувши підвечірний холод, купив за 5 грн на секонді гольф та поїхав в сторону Надвірної. Напівдорозі до Надвірної зупинився біля ресторану, щоб дістати ліхтарик. З ресторану вийшли на перекур люди, розпитали, куди і звідки їду, запропонували випити 100г за здоров’я одного з них, в якого було день народження. Культурно відмовившись, доїхав до Надвірної, а потім з супроводом дощу і до Яремче», – розповідає тернополяни.

В Яремче був 22:15, дочекався буса, який їхав з Тернополя. А тоді усі разом поїхали у Татарів і там же розбили табір на ночівлю.

«Внеділю пішли на гриби, побували на г.Хом’як. Назбиравши 10 ящиків грибів, спакувавшись поїхали в Тернопіль. Після подібних поїздок залишаються враження завжди позитивні», – розповів «Погляду» Андріан.

Коментарі вимкнені.