Тернополянин вдев’яте поїхав у зону АТО

Тернополянин вдев’яте поїхав у зону АТО. 24 січня працівники батальйону патрульної служби особливого призначення «Тернопіль» вирушили на Схід. Вони замінять своїх колег на бойових постах і дбатимуть про охорону громадського порядку на територіях, підконтрольній українські владі

Перед далекою поїздкою бійці отримали настанови від т. в. о начальника Головного управління поліції в Тернопільській області Олександра Богомола. Вимоги керівника поліції до підлеглих незмінні: суворе дотримання дисципліни, виконання наказів керівників, збереження власного життя та життя побратимів

«Будьте пильними та обережними, пам’ятайте, що вас тут чекають», – сказав Олександр Богомол. Він окремо наголосив на необхідності ретельного вивчення нового поліцейського законодавства для успішного проходження атестації.

Бійці батальйону неодноразово побували у зоні АТО. Завдання, які доведеться виконувати, добре знають та вміють. Серед їхніх обов’язків: несення служби на блокпостах, недопущення потрапляння на мирну територію зброї та боєприпасів, охорона правопорядку.

Вже дев’ятий раз вирушає на схід боєць батальйону «Тернопіль» Василь Кишкан. До служби у поліції хлопець навчався у духовній академії, а після її закінчення твердо вирішив пов’язати свою долю з правоохоронною діяльністю, ставши на захист інтересів своєї країни та її громадян.

Про свій вибір боєць не жалкує і успішно виконує усі службові завдання. Нещодавно під час несення служби на блокпосту Василь разом із побратимами перекрили канал потрапляння нелегальної зброї на територію Луганщини.

Тернополянин вдев’яте поїхав у зону АТО

Comments are closed.