ТОП-5 вакансій для тих тернополян, хто чекає на Апокаліпсис

Світ завмер в очікуванні магічної дати – 21.12.2012. Соціальні мережі, блоги та навіть солідна преса майорять статтями на тему апокаліпсису, а версії того, що саме відбудеться через якісь два тижні, часто перевершують найсміливіші вигадки голлівудських режисерів.

Міжнародний кадровий портал hh.ua пропонує список вакансій для тих, хто хоче мати робоче місце навіть після глобальних потрясінь, якими б вони не були. Хоча, якщо відкинути жарти, то дауншіфтинг (відмова від кар’єри, накопичення грошей, переїзд із великих міст ближче до природи) стає все популярнішим та має всі шанси перетворитися на тренд завтрашнього дня. Тож цей перелік може знадобитися і тим, хто відчуває у собі потребу глобально змінити життя.

  1. Охоронці. Землетруси, енергетичні катаклізми, масова паніка – все це провокує тих, хто любить брати чуже, тому професія охоронця буде як ніколи актуальна. На сьогодні можна знайти ряд пропозицій про роботу для начальників відділу охорони, рядових охоронців, директорів охоронних агенцій або навіть міліціонерів у полку спеціального призначення на державній службі. Вакансії пропонують як у Києві, так і майже в усіх регіонах країни. Вимоги – служба в армії або робота в МВС, досвід роботи на відповідні посаді.

 

  1. Медики. Лікувати людей необхідно завжди, і в умовах будь-якої кризи, а тим паче масових хвилювань, лікарі, фельдшери, медичні сестри, санітарки та навіть провізори, які добре знають асортимент медикаментів, завжди будуть затребувані. Пропозиції про роботу для медичного персоналу можна розглядати як у Києві, так і в регіонах (Чернігові, Харкові, Дніпропетровську тощо). Головне, щоб у Вас була вища або середня медична освіта.

 

  1. Завгоспи. Якщо у першу чергу турбуєтеся не про здоров’я, а про хліб насущний, то можна спробувати знайти роботу там, де завжди достаток – на продуктових складах. Досвід керівництва та складської роботи допоможе влаштуватися начальником складу продовольчих продуктів, уміння продавати допоможе стати менеджером з продажів продуктів харчування, знання асортименту – закупівельником-товароводом, а просто бажання попрацювати та фізична сила допоможуть стати вантажником на продуктовій базі.

 

  1. Агрономи. Якщо на нас і правда чекає крах цивілізації, то запаси продуктів на складах рано чи пізно закінчаться. Забезпечувати їжу в таких умовах – завдання агросектору, і робота там актуальна завжди. Підвищеною затребуваністю до та після апокаліпсису користуються та будуть користуватися як агрономи, та керівники сільських господарств, так і просто збиральники врожаю. В останніх є шанс пережити глобальних катаклізм у одній з розвинутих європейських країн, наприклад, у Фінляндії. Правда, в постапокаліптичному світі врожаї доведеться вирощувати уже в нових, змінених умовах.

 

  1. Енергоменеджмент. Одна з версій апокаліпсису передбачає перебої з енергопостачанням. У цьому випадку і так затребувані спеціалисти з енергоменеджменту та менеджери з енергоресурсів стануть ще затребуванішими на будь-якому великому підприємстві. Вони допоможуть підприємствам працювати у максимально економному та оптимальному режимі, навіть за регулярних перебоїв з електрикою.

Коментарі вимкнені.