Топ найбагатших депутатів Тернопільської міської ради

У рейтингу найбагатших депутатів Тернопільської міської ради Юрій Смакоуз від “Солідарносі” очолив першість.

Серед усіх депутатів Смакоуз має найбільше коштів на банківських рахунках – 250 тис. грн. До статутного капіталу підприємствата члени його сім’ї внесли близько 1 млн грн. Депутат працює директором приватного підприємства “Спортклуб СМОК” та є членом постійної комісї міської ради з питань містобудування.

Зауважимо, що рідний брат депутата, Віталій Смакоуз є відомим забудовником у Тернополі,  працює директором ВК ТІЗ “Добробуд”, і був замішаний не в одному будівельному скандалі у місті, також він мав депутатський мандат у минулому скликанні ради. Відповідно у брата забудовника Смакоуза, який є членом комісії з питань містобудування, може бути конфлікт інетересів.

Перелік майна депутата Смакоуза скаладається з близько 40-ка пунктів і включає земельні ділянки, квартири, гаражі, автомобілі та інше нерухоме майно. Задекларував  він разом із сім’єю 6 квартир, найбільше серед усіх депутатів ради та 4 земельні ділянки. Окрім нерухомості Юрій Смакоуз має ще 2 легкових автомобілі та 9 вантажних. Саме дохід від передачі в оренду майна депутата, як і в 2014 р. складає основу сукупного доходу його сім’ї, проте за 2015 рік їхні доходи зменшились майже вдвічі. Смакоуз став єдиним депутатом в раді, який отримав дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав у розмірі 250 тис. грн.

“Радикалка” Оксана Яциковська внесла близько 1 млн грн. до статутного капіталу підприємства. До того ж, депутатка разом із сім’єю має найбільшу загальну житлову площу серед усіх депутатів  ради. Вона працює в сфері медіа, є директором ПП “Радіо Бонус” та  шеф-редактором газети “Місто”. Депутатка є членом бюджетної комісії.

Троє депутатів з ТОП-5 найвищих доходів, потрапили і до рейтингу найбільших фінансових активів: Марія Баб’юк (580 тис. грн на банківських рахунках), Андрій Газилишин (290 тис. грн на рахунках) та Петро Ландяк (226 тис. грн внеску до  статутного капіталу підприємства).

Виборці можуть ознайомитись із деклараціями депутатів за 2015 рік, які, згідно з регламентом ТМР, були оприлюднені на сайті міської ради за згодою самих депутатів.

Проте, не всі місцеві обранці надали свої декларації для ознайомлення виборцям, Святослав Півторак обіцяв оприлюднити свої доходи, проте не виконав своєї обіцянки.

e97cc8ee-a876-4b8b-9393-edde1b5e4420

Коментарі вимкнені.