Як тернополяни можуть гарантовано захистити свої сади та городи

 

Важко уявити повноцінне харчування людини без фруктів і ягід. Будучи джерелом багатьох вітамінів, вони незамінні в раціоні. Радує око вся строкатість фарб яблук, черешні, персика, полуниці та інших садових культур, а їх соковитість не залишить нікого байдужим. Але не варто забувати про те, що за всім цим стоїть клопітка праця сільгоспвиробників-садівників. Їх робота, як правило, пов’язана з багатьма ризиками: шкідники, хвороби, погодні умови, які часто не дають сформувати повноцінний урожай. До того ж, багаторічне вирощування культур на одному місці з часом викликає дефіцит багатьох елементів живлення.

Гарантовано захистити сади від впливу погодних умов і ефективно ліквідувати дефіцит харчування може продукція міжнародної групи компаній «ДОЛИНА», яка виробляє стимулятори росту рослин серії ВИМПЕЛ® і добрива серії ОРАКУЛ®.

На підставі даних багаторічних досліджень у провідних наукових установах країни і промислового застосування була розроблена наступна схема застосування препаратів міжнародної групи компаній «ДОЛИНА» на плодових культурах.

 

dol2

Втім, у садівництві, як і в будь-якому іншому бізнесі, основною залишається економічна складова, яка повинна забезпечувати прибуток. І тут вартість препаратів ВИМПЕЛ® і ОРАКУЛ® багаторазово перевищує суму  виручки, що отримується завдяки високій прибавці врожайності.

dol1 

З огляду на хорошу сумісність препаратів з фунгіцидами, інсектицидами та іншими добривами, препарати ВИМПЕЛ® і ОРАКУЛ® органічно поєднуються з будь-якими схемами захисту, що існують у господарстві, при цьому відсутні додаткові витрати на їх внесення. Також збільшується не тільки врожайність (до + 323 ц / га), а й поліпшуються смакові якості, товарність і лежкість отриманої продукції.

У наш час купити стимулятор росту рослин і добрива не складає особливих труднощів, але тільки продукція МГК «ДОЛИНА» здатна забезпечити досягнення вищевказаних результатів.

З минулого року сільгоспвиробниками почав успішно застосовуватися стимулятор нового покоління ВИМПЕЛ 2®, який складає гідну зміну своєму попередникові. Також «ДОЛИНА» приступила до випуску нових високоефективних макро- і мікродобрив серії ОРАКУЛ® колофермин, які дозволять отримувати ще вищі показники збільшення врожайності та якості продукції.

 

dol3

Петро Коротецький, науковий консультант групи компаній «ДОЛИНА».

Детальніше з інформацією щодо характеристики і застосування продукції групи компаній «ДОЛИНА» можна ознайомитися на сайті компанії: www.dolina.ua

 

Коментарі вимкнені.