Над чим працювали депутати-порошенківці на міській сесії?

Сесія Тернопільської міськради, яка відбулася 16 червня, виявилась плідною для депутатів від БПП «Солідарність». Передусім засідання відзначилося прийняттям громадського бюджету міста. Завдяки цьому тернополяни особисто зможуть подавати проекти, які після перемоги на конкурсі, буде фінансувати міська рада. Наступним кроком у розгляді рішень стало голосування порошенківців за звернення до Прем’єр-Міністра України, згідно з яким пропонується виділити додаткове фінансування для освітян та медиків.
Посприяла фракція БПП міста і збільшенню кількості місць для паркування в Тернополі, в результаті чого зростуть надходження до міського бюджету. Також обранці від «Солідарності» відкоригували ставку податку для об’єктів нежитлової нерухомості.
Як розповів секретар міськради від Блоку Петра Порошенка Віктор Шумада, депутати підтримали зміни до бюджету міста. «Зокрема виділили гроші для надання пільг реабілітованим і репресованим тернополянам на зубопротезування – 236,7 тис.грн.; 450 тис.грн. – на підручники для шкіл; на виплату зарплат школам – 5 млн.грн. та профтехосвіті 17 млн.грн.; 5 млн.грн. на виплату заробітної плати працівникам Теплокомуненерго; 1,5 млн.грн. – на такі ж виплати тролейбусникам; 1 млн.грн. – на погашення заборгованості за електроенергію Водоканалу та 190 тис.грн. – на освітлення парку Національного відродження», – роз’яснив Віктор Володимирович.
В рамках сесії депутати від «Солідарності» підтримали рішення про заборону використання в зовнішній рекламі слів «Росія», «Російська федерація», «Москва». Адже це як мінімум аморально використовувати такі назви в українському місті, коли на території держави триває війна з названою країною.
У підсумку члени фракції БПП «Солідарність» у міській раді підтримали на сесії низку питань, з якими до обранців звернулися тернополяни та господарюючі суб’єкти. Паралельно депутати від БПП утрималися від голосування за ряд земельних питань, які викликали у них сумнів.

Коментарі вимкнені.