Цей парламент приречений на розпуск, – Михайло Головко

Вчора, 16 лютого, Верховна Рада «провалила» голосування за відставку уряду, чим себе дискредитувала. Такої думки дотримується народний депутат з Тернопільщини, член ВО «Свобода» – Михайло Головко.
– Парламент показав, що працює на олігархів, а про народ – не думає. Не дали голоси фракції, які до того «били себе в груди» – це БПП, «радикали» Ляшка, «Батьківщина». Вихід останньої партії з коаліції – це, на мою думку, позитивний крок. Того ж самого ми чекаємо від «Самопомочі», адже якщо вони цього не зроблять, то покажуть, що підтримують уряд і несуть відповідальність за стан справ у державі, – переконаний Михайло Головко.
Політик вважає, що закулісна гра – перемогла. Депутати думають, що обдурили суспільство, а насправді – показали, що цей парламент і цей уряд себе вичерпали, немає ні дисципліни, ні злагоджених дій, ні стратегії. Тому діяльність Верховної Ради цього скликання є безперспективною.
– Я думаю цей парламент приречений на розпуск. Варто очікувати позачергових виборів, перезавантаження влади, нових коаліції та уряду, – прогнозує «свободівець».

Коментарі вимкнені.