Ціни у піст на тернопільських ринках

У греко-католиків та православних християн розпочався Великий піст. Триватиме він сім тижнів до Великодня, який цього року святкуватимемо п’ятнадцятого квітня. На час посту священики закликають вірних не їсти м’яса, яєць і молочних продуктів. А от рибу у певні дні їсти можна. І, звичайно, фрукти, овочі, гриби та каші. На скільки постити українцям дозволяє гаманець? Ціни на морепродукти, запевняють на центральному ринку Тернополя, поки що не підвищували. Востаннє риба на гривню-дві подорожчала перед новим роком.
Вже п’ятнадцять років пані Надія торгує морепродуктами на центральному ринку Тернополя. Вибір товару великий – це морожена, копчена риба, оселедець, ціни – від шістнадцяти до ста дванадцяти гривень за кілограм. І товар, запевняє продавець, завжди свіжий. От тільки єдина проблема – нема кому купувати.
пані Надія продавець морепродуктів

Ціни в нас не мінялися після Нового року взагалі. Перед новим роком трошки швидше були зміни. Покупців за рахунок того, що почався піст майже не побільшало, всі ті самі – тільки свої клієнти

А от на молоко навіть під час посту люди грошей не шкодують. У молочному відділі – черги.

Не поменшало охочих купити м”яса чи ковбаси. Знижувати ціни на м’ясопродукти продавці під час посту не збираються та запевняють – підвищувати також не будуть.

– Молочна 42 гривні, від 42 до 50, копчені від 60 до 80. Ціни не змінилися. Та вже десь півроку не підносили ціни приблизно, ціни без змін і до свят будуть без змін, – розповіла ТВ-4 продавець м’ясопродуктів пані Марія.

Для літніх людей, хворих, маленьких дітей, вагітних і жінок, що годують немовлят, а також мандрівників, військових і ув’язнених піст може бути не таким суворим. Як правило, обмеження залежать від способу життя, роботи та стану здоров’я.

 

Коментарі вимкнені.