У Байківцях показали виставу “Капці для Святого Миколая”

16 грудня 2018 року  у  Байківцях відбулась театральна вистава «Капці для Святого Миколая» у виконанні дитячого театрального колективу комунального закладу БК с. Байківці. День святого Миколая – це найбажаніший день у році для дітлахів, день зустрічі з мріями та подарунками, свято дитинства й щедрості. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Привітати дітей та присутніх з наступаючими святами випала честь заступнику сільського голови Віктору Пульці.

Вистава виявилась динамічним мюзиклом наповненим чарівними пригодами та новорічними піснями, подарувавши позитивні емоції маленьким прихильникам новорічних свят.

  

  

Яскраві враження у теплій доброзичливій компанії – це саме те, чого так потребують діти. Масштабні декорації так і зачаровували око глядача.

  

  

Вистава залишила у присутніх радісні спогади та подарувала святковий настрій. Попереду – новорічні свята, а отже, твердять дітлахи, варто чекати дива і подарунків під ялинку.

  

По закінченню вистави діти мали змогу написати лист Святому Миколаю та отримати новорічний пряник.

Джерело: сайт Байковецької ОТГ

Коментарі вимкнені.