У Байковецькій громаді буде соціальне таксі

Представники Байковецької ОТГ взяли участь у засіданні Робочої групи Міністерства соціальної політики України щодо забезпечення спеціально обладнаними автомобілями для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Байковецької сільської ради попередньо були підготовлені та надіслані документи для розгляду відповідно до вимог Міністерства, зауважень до поданої заявки у членів Робочої групи не було. З 60 заявок обрано 28 з яких 4 сільських, Байковецька громада у трійці перших на отримання спеціально обладнаного автомобіля для осіб з інвалідністю.

“Цього року державою виділено 30 млн. грн.  на закупівлю автомобілів на перевезення осіб з інвалідністю по місцю соціального призначення. Усі необхідні документи нами подані і наша громада в числі третіх на таку важливу допомогу. А у вересні місяці Міністерство соціальної політики запевнило, що ми отримаємо даний автомобіль. Це дасть можливість йти у напрямку адаптації осіб з інвалідністю за допомогою цього транспорту, відвідувати різні заходи і проводити лікування, при необхідності реабілітацію у медичних закладах Тернопільської області, а також  іти у напрямку міжмуніципального співробітництва з іншими територіальними громадами для того, щоб цей транспорт використовувався і в інших громадах”, – розповів заступник сільського голови Віктор Пулька для сайту Байковецької ОТГ.

Коментарі вимкнені.