У батьків Тернополя є лише 1000 днів…

(Інноваційна програма розвитку дітей на основі розробок Макото Шичида)

Кожна мама, що має маленьку дитину, звичайно, чула про різноманітні методики раннього розвитку — Монтессорі, Домана, Зайцева, Нікітіних тощо. Здається, вже нічого нового в цій сфері придумати неможливо. Вибирай з існуючого і розвивай свою дитину з пелюшок!

І раптом на горизонті раннього розвитку з’являється нове ім’я – Макото Шичидо.

Цей японський професор, за плечима якого 40 років практики, більше ніж 400 дитячих академій і 100 книг, впевнений, що абсолютно всі діти народжуються геніями. Але на жаль, у дорослому віці геніальність зустрічається вкрай рідко.

Коли і чому діти втрачають свою вроджену геніальність? Чи можна її зберегти і розвинути? Дослідження показують, що для всіх геніальних людей характерна висока активність обох півкуль головного мозку – лівої і правої. Ліва півкуля  відповідає за свідоме, логіку та аналіз, а права – за підсвідоме, інтуїцію та уяву.

До трьох років у дітей найбільш активно розвивається права півкуля мозку. Саме вона накопичує інформацію, що залишається з людиною на все життя. Стимулюючи праву півкулю мозку малюка з народження, батьки підготують його до легкого навчання в школі, розвинуть творчі нахили. З трьох років домінуючу позицію займає ліва півкуля. У цей час слід активізувати розвиток лінгвістичних здібностей і логічного мислення.

Якщо обидві півкулі мозку будуть достатньо розвиненими, це дозволить дитині проявити високий рівень розвитку і інтелекту, показати найбільш сильні свої сторони. І в майбутньому такі діти з легкістю зможуть запам’ятовувати величезні обсяги інформації, а також згадувати прочитане або побачене давним-давно.

Для того, щоб у дорослому віці зберегти високу активність обох півкуль головного мозку, дуже важливо розвивати саме праву півкулю у ранньому віці. Але вся система розвитку і навчання дітей спрямована на розвиток лівої півкулі (як спішать молоді мамочки вчити з малюком букви і цифри, вважаючи, що саме це є показником раннього розвитку!). Якщо у ранньому віці стимулювати розвиток лівої півкулі, то цим гальмуватиметься розвиток правої. Що втратили ми і можуть втратити наші діти при такому підході? ДУЖЕ БАГАТО. А саме:

• Здатність до візуалізації (вміння бачити будь-який образ-предмет, дію чи ситуацію з різних сторін)
• Фотографічну пам’ять

•Здатність до емпатії, інтуіції

• Здатність бачити проблему в декількох аспектах

•Здатність до легкого вивчення іноземних мов

• Здатність отримувати потужний імпульс до творчості і здійснювати його

• Музичні та математичні здібності

Заняття за методикою Макато Шичида

В даний час діє 460 академій розвитку за методом Шичида в Японії, США та інших країнах світу. У цих навчальних закладах навчаються діти від 6 місяців до 6 років. Саме цей віковий діапазон автор вважає оптимальним для навчання по своїй системі.

Уроки тривалістю 50 хвилин динамічні і наповнені цікавими завданнями для активізації правої півкулі мозку дитини. Педагоги, які володіють методикою, проводять з дітьми різноманітні ігри для розвитку пам’яті, уяви, інтуіції . Щоб допомогти дитині досягти свого максимального потенціалу, батьки повинні чітко виконувати пропоновані в ході діяльності завдання. Адже тренування і розвиток мозку є безперервним процесом, який потребує постійної уваги з боку батьків, особливо вдома.  Будьте впевнені, результат того вартий!

Якщо вас зацікавили заняття за методикою Макото Шичидо, звертайтесь у сімейний клуб «Промінчики». Педагоги клубу пройшли навчання у Києві на 2-денному семінарі з раннього розвитку за програмою «Бебі-старт», що базується на методиці Шичидо.

Пам’ятайте, у вас є лише 1000 днів, щоб максимально розвинути праву півкулю мозку малюка і дати йому хороший старт у майбутнє!

Протягом вересня щосереди та щосуботи у «Промінчиках» тривають щасливі години осені, коли ви можете абсолютно безкоштовно прийти з дитиною на майстер-клас з раннього розвитку або на творчий майстер-клас «Дарунки осені». Скористайтеся цими щасливими годинами, щоб познайомитися з програмою «Бебі-старт».

Запишіться з дитиною по тел. 067-353-1432.

 

Коментарі вимкнені.