У чому тернопільські студенти кращі за інших?

8 – 9 жовтня 2014 року проходили змагання з відкритої першості Тернополя з легкої атлетики серед ВНЗ Західного регіону України. Міський стадіон обласного центру цього року приймав кращих легкоатлетів із 11 вишів. Традиційно у спортивному заході взяли участь і студенти-спортсмени нашого університету.

У кожному виді програми наші легкоатлети показали високі результати та склали гідну конкуренцію іншим спортсменам, в тому числі із спеціалізованих закладів освіти. Варто відзначити Дмитра Юрчика (СН-31), який на двох дистанціях встановив кращі досягнення, що не змінювалися з 2002 року. Дмитро показав наступні результати: у бігу на 1500 м – 4.16,7 хв., та у бігу на 800м – 2.02,6 хв. Максим Закітнюк (СІ-21) у бігу на 400м з результатом 52,7с., у напруженій боротьбі до останніх метрів посів третє місце.

На завершення змагань проводилася естафета 4х100м. Наш квартет ніхто не вважав фаворитами, проте хлопці налаштувалися на перемогу, проявши злагодженість у передачі естафетної палочки і посіли перше місце, випередивши команди Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Так, Богдан Леуш (ЕТ-11), Максим Закітнюк (СІ-21), Микола Фіялковський (СІ-31) та Богдан Крутиголова (МБ-41) показали результат 44,7с., що є новим рекордом нашого університету.

Коментарі вимкнені.