У місті вже почали готуватися до «Тернопільських днів моди-2018»

Моделі студентського театру мод Галицького коледжу.

До «Тернопільських днів моди-2018» ще чимало часу, однак у Галицькому коледжі імені В. Чорновола вже почали до них готуватися.

Студентська студія мод “Альтернатива”, або, як її ще називають, Театр мод є гордістю навчального закладу.  А спільні роботи студентів та викладачів відділення дизайну завжди відзначаються оригінальністю, яскравістю та якістю виконання.

Історія ж успіху була такою. Сама спеціальність “Моделювання та конструювання промислових виробів” з’явилася у навчальному закладі у 2000-му, у 2003-му була створена  Студентська студія мод, у 2013-му відкрилася нова спеціальність “Дизайн”, а вже у 2015-му за підтримки Тернопільської міської ради був започаткований конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу “Альтернатива”.

На сьогодні конкурс вже набув всеукраїнського статусу та проводиться щовесни на базі Галицького коледжу. Він об’єднав студентів трьох спеціальностей відділення, які своєю творчістю демонструють справді принципово інший погляд на сучасну моду та мистецтво дизайну взагалі. Яскраві приклади на підтвердження цього – колекції  ” Гетьманівна”, ” Дивоцвіт”,  “Вечірня ванда”, “Folck of swan”.

Постійна робота над собою і підтримка творчих керівників дає свої плоди – майбутні дизайнери часто займають призові місця у міжрегіональних і навіть міжнародних конкурсах, їхні здобутки демонструються на фестивалях, виставках та інших заходах як у Тернополі, так і далеко за його межами. “Навчання є дуже цікавим завдяки постійним  творчим завданням та конкурсам, – розповідає  студентка відділення дизайну Вероніка Лавренюк. – Також є реальний шанс заявити про себе. А побувати у ролі моделі для молодого дизайнера – це щось!…”

Тетяна Бабій для сайту Тернопільського прес-клубу.

Фото Романа Гандзія.

 

Коментарі вимкнені.