У національному парку Тернопільщини серед рідкісних рослин будують адміністративне приміщення

У національному парку Кременецькі гори будують адміністративне приміщення. З метою забезпечення адміністрації парку робочими місцями Управління парку вирішило побудувати адміністративний будинок, який буде розташований по вул. Степана Бандери, 1 міста Кременець Тернопільської області.

Сам же парк є природною пам’яткою, яка охороняється законом від 1963 року. Вся територія парку – це гори, які розташовані в місті Кременці та тягнуться у бік західної частини від міста. У горах росте багато рослин, занесених до Червоної книги. Все це перетворює Кременець в саме мальовниче місто України.
Поки що вартість будівельних робіт в оголошенні тендера на будівництво не оголошується, але зі списком будівельних робіт можна ознайомитися з тендерної документації, яка надається за адресою: м. Кременець, вул. Осовиця 12. .
Заявки на участь у торгах можна надсилати за цією ж адресою до 8 листопада 2013р. Розкриття тендерних пропозицій призначено на цей же день. Період проведення будівельних робіт – з моменту підписання договору до грудня 2014 року. Від учасників торгів не вимагається банківського забезпечення.

Коментарі вимкнені.