Попри обіцянку мера, у парку Національного відродження знову відновились будівельні роботи

Журналістам “Погляду” зателефонувала тернополянка, що представилася Іриною. Вона обурена тим, що в парку Національного відродження відновилися будівельні роботи. На місці колишнього майданчика планують зводити еко-готель.

Нагадаємо читачам, що 29 квітня 2014 року мешканцями Тернополя було зупинено незаконне будівництво готелю в парку національного відродження.
30 квітня мер міста Надал С.В. повідомив тернополян що будівництво готелю зупинено: «Сьогодні ми повинні по-іншому дивитися на рішення, які приймалися раніше, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Зокрема, на асфальтованому майданчику по вул. 15 Квітня зупинили будь-які будівельні роботи. Було дано доручення комунальному підприємству завершити роботи і привести територію у відповідність, щоб там не було загроз життю для місцевих жителів. Більше будівельних робіт там проводити не будуть, оскільки це суперечить нашому подальшому баченню розвитку паркових зон міста і волі громади».

– Неможливо на це дивитися. Я телефонувала в “Автомайдан” – вони відмовилися приїхати, допомогти. А тут знов важка техніка, возять землю, – емоційно розповідає жінка телефоном. – Будь-ласка, зробіть щось. Парк забудовують!

Начальник відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради Катерина Калуш обіцяла надати коментар щодо цієї ситуації згодом.

 

Нагадаємо, будівельні роботи там виконує комунальне підприємство «Тернопільбудінвестзамовник» за кошти інвестора, а відповідні дозвільні документи на проведення будівельних робіт були оформлені ще наприкінці 2012 року. Так, рішенням сесії від 20 грудня 2012 року був затверджений проект щодо відведення земельної ділянки площею 0,6 га під будівництво готелю з закладом харчування.

«На даній території буде збудований п’ятиповерховий готель, сучасного архітектурного зразка, – розповідає директор КП «Тернопільбудінвестзамовник» Роман Кришталовський. – Дана земельна ділянка у генплані міста давно була позначена як сіра зона, тобто не відпочинкова територія. Готель не буде виходити за межі асфальтованої площадки, яка там знаходиться, також не буде зрізано жодного дерева. Як було – так усе й залишиться»

 

Коментарі вимкнені.