У Підгородньому організовувати вечорниці для людей поважного віку

Вже стало традицією в Підгородньому організовувати вечорниці для людей поважного віку. Бо це — чудова нагода зустрітися, поспілкуватися, повеселитися. Отож, 25 листопада у сільському клубі зібралося чимало людей, щоб відсвяткувати Запусти. 
Важко передати на папері ту неповторну душевну і щиру атмосферу, що панувала на святі. Згадували давні, вже призабуті пісні, під запальну музику відбивали закаблуками «Польку», «Канаду». Молодь, що прийшла на свято, і собі приєднувалася. Бо не сила було всидіти на місці.
Приїхали на наше свято й гості — смиковецький народний аматорський театральний колектив «Відгомін» (керівник Юрій Ліський) з директором клубу Надією Осадчук, які презентували комедійну мініатюру «Прийом у лікаря», гурт із Мишковичів «Легка доріжка» (худ. керівник Соломія Сцібайло-Яра) дарував веселі пісні, розважали гостей аматори підгороднянського клубу — тріо «Сузір’я» та Владислав Підлісний.
Подбали і про святковий стіл: гаряча печена картопля з часничком, різні страви, солодкі смаколики, які передав до чаю сільський голова Сергій Чапрак. Та й гості прийшли не з порожніми руками, тож гостина вдалася на славу.
Хочемо подякувати всім, хто прийшов на свято і долучився до його організації, зокрема, зав. бібліотекою Ліліані Кохан.
Людмила КВАСНИЦЯ, завідуюча клубом.
Тетяна ЛОЇК, керівник гуртка.

Коментарі вимкнені.