Кілька слів «тернопільському Пінзелю» – так назвали тернопільську викладачку Ірину Іващук

26 листопада 2018 року молода й талановита професор Ірина Іващук представила свою нову колекцію картин «Квінтесенція» під час чергової мистецької виставки. У різних роботах молодої художниці кожен зміг знайти свій, унікальний сенс, а акустичний атмосферний настрій створили студенти першого курсу кафедри міжнародних економічних відносин.

У легкій, невимушеній атмосфері вернісаж відкрив ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий. Професор із захопленням говорив про свого колегу: «Багатограність та талановитість такої тендітної жінки завжди мене дивувала, адже так вміло знаходити час для відповідальної роботи директора інституту та мистецького покликання зможе не кожен».

Під час виставки із вітальним словом виступили успішні підприємці Тетяна та Василь Чубаки, які побажали Ірині Олегівні завжди знаходити натхнення, щоб кожен мав можливість побачити такий прекрасний світ очима художниці.

«Що митець думає – те відображає. Ваші картини наповнені теплом та позитивом», – підкреслила Тетяна Чубак.

Завітала привітати Ірину Олегівну й українська спортсменка, тренер, громадська діячка Лілія Проць.

У виставковій залі зібралася велика кількість студентів і кожен мав можливість під час «вільного мікрофону» сказати декілька слів «тернопільському Пінзелю» – так назвали Ірину Іващук гості виставки.

Картина – це дзеркало душі митця та відображення усіх почуттів та емоцій. Але не кожен зможе передати те, що відчуває. Ірина Олегівна розповіла про усі перешкоди, які траплялись на її мистецькому шляху. Багато хто у неї не вірив, але її талант, працелюбство та бажання творити прекрасне дало свої плоди. Сьогодні її картини прикрашають домівки, кабінети любителів мистецтва, які беруть участь у справжніх аукціонах за право отримати роботи художниці. Ірина Олегівна висловила щиру подяку за підтримку своїм рідним та близьким.

Виставка триватиме до п’ятниці (30 листопада 2018 р.), а кожен бажаючий матиме нагоду придбати те, що йому припаде до душі.

Сайт ТНЕУ

Коментарі вимкнені.