У спортсменів, котрі таборують на березі Тернопільского озера, є інтернет та сучасні душі з кип’ятком (фото)

У Тернополі триває підготовка до Чемпіонату світу з водно-моторного спорту. Іноземні команди спортсменів та їхні делегації уже прибули до нашого міста. Одні поселилися в готелях, а є й такі, котрі надали перевагу екстремальнішому відпочинку – в наметах чи трейлерах.

Для цього, спеціально у парку Шевченка, міська влада, спільно з усіма комунальними службами міста облаштувала кемпінгове містечко. Про всі деталі та інфраструктуру цього табору біля озера, розповів «Погляду» комендант кемпінгу – Максим Черкашин.

–         Спочатку у нас виникла проблема з охороною містечка, – каже Максим, – оскільки деякі команди приїхали в місто без попередження, раніше на один день – 22 серпня, коли ми ще не планували охорону території. Але завдяки оперативності міліції та охоронної фірми “Максима”, учасники чемпіонату з інших міст спали тієї ночі в безпеці.

Максим пояснив, що багато тернополян, незалежно від політичної приналежності чи місця роботи, спільно допомагали організовувати Чемпіонат світу, зокрема і табір для гостей. Так, КП «Тернопільводоканал» облаштував тут три зручні кабіни, з сучасними зручними душами. Є тут і бойлер для підігріву води. 23 серпня зранку працівники «Водоканалу» якраз завершували встановлення умивальників та чіпляли защіпки на двері душових кабін.

Показав Максим Черкашин і щиток, який працівники КП «Тернопільміськсвітло» встановили для того, щоб гості мали де заряджати мобільні телефони. Також вони забезпечили освітлення території кемпінгу, тощо.

Посприяло в наданні території, зручної для гостей та спортсменів Чемпіонату і КП “Об’єднання парків культури та відпочинку”.

– Приємно бачити, як іноземці ходять по нашій набережній з мобільними телефонами та через скайп показують родичам та знайомим наш став, кажуть: “Дивіться я зараз на березі озера  Тернополі”, – радіє Максим Черкашин. 

24 серпня Максим розповів “Погляду”, що зараз важко сказати точну кількість жителів кемпінгу, оскільки вони не стоять в таборі постійно.

– Одні їдуть своїм транспортом в технічну зону змагань – на набережну, для тренувань, інші приїжджають, розкладають намети. Загалом зараз вже є приблизно десять командних наметів та вісім трейлерів.

Люба Вовк, фото Володимир Явнич, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.