“Так нас не приймали ще ніде в світі” – команди з водно-моторного спорту в Тернополі

23 серпня, в обідню пору, в кемпінгу, котрий міська влада з комунальними службами міста облаштувала для спортсменів з інших міст та країн, котрі приїжджають на Чемпіонат світу з водно-моторного спорту, уже можна було побачити кілька наметів та трейлерів. Це приїхали латвійці, росіяни та технічна підтримка української команди з Дніпродзержинська, а також суддя з багаторічним стажем – Шалаєв Олександр Михайлович з Черкас. Він розповів «Погляду», що надзвичайно задоволений цьогорічним прийомом.

–         На відміну від того, як нас зустрічали минулого року, – каже пан Олександр, – цього року я просто в захваті. Хоча, в Тернополі нас і так завжди непогано приймали, ще навіть в роки радянського союзу.

Приїхав суддя Олександр Шалаєв до Тернополя 23 серпня зранку. Каже, що оновленої набережної ще повністю не бачив. Але те, що вже встиг помітити – вражає. Разом з ним приїхало багато спортсменів із Черкас. Суддя пояснює це тим, що у Черкасах – багато води і є де тренуватися.

З Черкас привезли зранку, 23 серпня, до тернопільського озера і аквабайки. Щоправда, спортсменів ще поруч не було. Тернополяни, котрі допомагали облаштовувати тут намет для реєстрації спортсменів, кажуть, що власники аквабайків будуть аж увечері.

Також задоволені прийомом в Тернополі і техпрацівники, котрі обслуговують човни команд із Дніпродзержинська. Вони розповіли «Погляду», що за 30-річний стаж своєї роботи – такого прийому ще не бачили ніде в світі.

–         Нам було дуже приємно, коли на в’їзді в місто нас зустріли волонтери, а авто ДПС «провело» на місце локації. Ми й минулого року тут були, і наступого обов’язково приїдемо ще. Тернопіль завжди радує. Єдине, що могло тут псувати настрій 30 років тому – це погода.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.