У святкові дні тернополянам вистачить і пива, і туалетів

У період святкування Дня Незалежності і Дня міста пива у вуличній торгівлі не бракуватиме. Згідно з рішенням виконкому Тернопільської міської ради, алкогольні напої у святкові дні продаватимуть без обмеження (звісно, крім тих, кому не виповнилось 18-ти).
Біотуалетів буде також достатньо.
– Все залежатиме від того, скільки рідини вип’ють тернополяни, – жартує міський голова Сергій Надал. – А якщо серйозно, то є розрахунки, скільки туалетів потрібно для паркової зони. Це – зобов’язання підприємців, які здійснюватимуть торгівлю у парку.

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “У святкові дні тернополянам вистачить і пива, і туалетів

 • 14:41 | 24.08.2012 о 14:41
  Permalink

  за що, за що а за наявність алкоголю та туалетів для тернополян виконком Тернопільської міської ради завжди потурбується…

 • 13:01 | 27.08.2012 о 13:01
  Permalink

  Та ну що ви кажете. Був я вчора (в неділю) в парку. На нагородженні. Там і Надал був.
  Цікаво, він чув цей сморід???? Колись Тернопіль був найчистішим містом. А зараз? Найзасмердженішим?
  Про які біотуалети у парку йдеться? Стояли тільки ті, що й завжди, попри ті палатки, що й завжди.
  Але
  – були і нові палатки (без туалетів поруч), це раз
  – в палатках продавали пиво всім, навіть дітям (по віку було видно, що це ще школярі) (деякі найсмикалістіші просто зривали етикетки з пляшок, щоб не було видно, пиво це чи квас – як парадокс вони продаються майже в однакових темних пляшках), це два
  – а три – ніхто не задумався мабуть, що в такі дні в парках буде набагато більша кількість людей, аніж в середньому там бувала до цього. та й проводили вони в парку значно більше часу, а от і туалетів потрібно було значно більше.

  Загалом – сморід в парку був такий, що якби не той дощ, то ми б його відчували і на день міста також.
  І ще хочу згадати за особливу зону – закриті дошками сходи (нижче церкви) в парку Шевченка. Звідти пахло як з відстійника….

  Чому ж влада так швидко поремонтувала Валову, сходи в парках, а до тих навіть не подивилася? І чому там перекритий прохід???

  Буду вдячний, якщо Погляд напише відповідь на мої запитання

Коментарі вимкнені.