У Тернопіль їдуть гурти, які підкорили найкращі сцени світу

Відомі в усьому світі джазові виконавці України, Польщі, Індії та Америки приїдуть до Тернополя у рамках фестивалю «JazzBez» з 4 по 6 грудня. Перші два дні фестиваль відбуватиметься у Драматичному театрі, а шостого грудня – у барі «Коза». Квитки на усі концерти можна купити у касі Драматичного театру та барі «Коза».

«JazzBez» – міжнародний джазовий фестиваль, який одночасно відбувається у різних містах України та Польщі. Цього року фестиваль у Тернополі святкує своє 10-річчя та з нагоди цього свята запросив кращих світових джазових виконавців  – гурти «Jazz Kolo», «Saagara», Logan Richardson & Igor Osypov Quartet», «Atomic Simao» та «Vehemence Quartet».

4 грудня: «Jazz Kolo» та «Saagara»

Перший день тернопільського фестивалю  «JazzBez» представлятиме два гурти.

Перший – «Jazz Kolo» виступатиме із програмою «У колі друзів» під керівництвом відомого Ігоря Закуса.  «Jazz Kolo» – це український проект, який об’єднав найкращих музикантів імпровізаційної музики.

Цього ж дня виступатиме один із найбільш пізнаваних на світовій арені джазової музики польсько-індійський гурт «Saagara», у композиціях якого сплелися два музичні світи – традиції Західної Європи та староіндійська музика. В основі джазового виконання традиційні індійські ритмічні схеми, які доповнюються західною мелодикою.

5 грудня: Logan Richardson & Igor Osypov Quartet» та «Atomic Simao»

Результат творчої співпраці музикантів з Америки, Польщі та України зможуть тернополяни та гості міста почути 5 грудня у виконанні квартету «Logan Richardson & Igor Osypov Quartet». Початок цього міжнародного проекту розпочався влітку 2014 року, коли гітарист Ігор Осипов із Донецька записав свій дебютний альбом із  американським саксофоністом. З цього часу гурт виступав на найвідоміших європейських джазових фестивалях.

«Atomic Simao» – український джазовий феномен. Грають у різних джазових напрямках з експериментальними відтінками.

Бар «Коза» запрошує послухати польських джазменів

6 грудня гурт «Vehemence Quartet» із Польщі виступатиме у барі «Коза». Ці хлопці володарі гран-прі найпрестижнішого польського джазового конкурсу «Jazz nad Odra» та демонструють стихійну і повну музику мимовільності, яка унікально звучить у поєднанні з енергійною ритмічною секцією.

Генеральний партнер фестивалю – Торгова марка «Микулинецьке»

Поважай себе – слухай джаз!

Детальнішу інформацію можна знайти у соціальних мережах https://www.facebook.com/events/437195566490480/ та http://vk.com/jazzbez2015

Коментарі вимкнені.