У Тернопіль приїхали тренери з США, Коста-Ріки, Китаю, Європи та Африки

Як і щоліта, цьогоріч громадська організація «КАКТУС Громадські ініціативи в українському стилі» проводить у Тернополі десятиденний англомовний форум. Захід спрямований на розвиток свідомої молоді віком від 14 до 19 років. Форум триває з 7 по 14 липня на базі Тернопільського національного економічного університету.

Під час форуму 54 учасники з 21 області України працюють над розвитком громадянського суспільства разом з 26 тренерами з України, Сполучених Штатів, Коста-Ріки, Китаю, Європи та Африки.  Тут інформують  про найкращі соціальні проекти України; вчаться формувати бюджет, таймлайн. А головне самотужки пробують створювати свій проект для рідних міст. На вибір учасникам форуму пропонують курси програмування, мистецтва дебатів, соціології, креативного письма, фотографії тощо. А ще можна прослухати лекції з інклюзії та різноманіття людей.

Особливістю форуму є робоча англійська мова.

Вже 9 років підряд «КАКТУС» збирає молодих активістів зі всієї України, аби навчити їх створювати власні соціальні проекти. За цей час створено сотні соціальних проектів учасникам 14-19 років. Багато форумців стають фіналістами програми UnitedWorld Colleges, FLEX, Global Ugrad, працюють у всесвітньо відомих бізнес та юридичних компаніях, створюють стратегії розвитку своїх міст на 50 років вперед і власні відкриті публічні майстерні.

Лише у 2017 році «КАКТУС» вдалося провести одноденні семінари у 23 областях України і відкрити для понад 1009 дітей рух волонтерства, соціальних проектів, критичного мислення та прав людини.

Коментарі вимкнені.