У тернопільського ФК “Нива” залишилося кілька днів, щоб отямити владу та бізнесменів

Якщо до понеділка 14 липня тернопільський футбольний клуб “Нива” не знайде спонсорів чи підтримки у губернатора – він припинить існування. Про це 9 липня розповів на прес-конференції президент клубу Автанділ Мдінарадзе. 

Він сказав, що через невиконання Олегом Сиротюком домовленостей між головним спонсором, банком “Надра” та владою, банк відмовляється від спонсорування клубу. Автанділ Мдінардзе пояснив, що фінустанова раніше давала 3 млн грн в рік на діяльність клубу, в той час, коли загальний бюджет становив близько 5 млн грн. Але за це державні установи області повинні були б обслуговуватися в “Надрі”. Причому, на найвигідніших умовах.

Також президент ФК “Нива” розповів, що місцеві бізнесмени уже навіть трубку брати не хочуть, коли він телефонує до них. Мовляв, сприймають його як “назойливу муху”. У чоловіка складається враження, що окрім нього самого клуб з величною історією та здобутками, не потрібен більше нікому.

Автанділ Мдіранадзе просить вболівальників сказати своє слово і, якщо клуб їм таки потрібен, показати це Тернополю, змусити губернатора виконати обіцянку про підтримку, достукатися до свідомості підприємців області. Адже в історії футболу є випадки, коли саме завдяки вболівальникам та розголосу в пресі, клуби навіть з меншими здобутками, ніж у “Ниви”, не розформовувалися та не припиняли своє існування.

До слова, Мдінарадзе готовий давати 100 000 грн в місяць на утримання команди. Потрібно знайти ще мінімум 400 000 грн в місяць. При цьому, про президентсво мова не йде. Якщо будь-хто зі спонсорів захоче бути президентом клубу – Мдінарадзе піде на любі умови.

Деталі звернення президента ФК “Нива” читайте на “Погляді” згодом.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.