У Тернопільському коледжі боролися із страхом перед повітряними кульками, що лускають

Повітряні кульки і творча робота з ними мають чарівну властивість покращувати настрій незалежно від віку, стверджують у Тернопільському коледжі Університету “Україна”. Саме тут студенти та викладачі переконалися у цьому особисто. Допомогла їм у цьому Ольга Лотоцька – справжній майстер своєї справи. Саме вона принесла в коледж радість, нові уміння  та навіть перемогу над власними страхами для тих, хто боявся повітряних кульок через їхню здатність несподівано лускати.

Під час майстер-класу п.Ольга познайомила студентів із мистецтвом аеродизайну: технікою втілення найдивовижніших задумів (тваринок, квітів, різноманітних конструкцій, навіть суконь із повітряних кульок) у життя, розповіла про види кульок (їх розміри та товщину), продемонструвала як правильно надувати їх насосом, як зав’язувати.

Практичними завданнями були виготовлення собачки, якому потім маркером можна було намалювати очки та носик, квітів різноманітних кольорів та іграшкового меча для своїх менших братів та сестер.

Ольга Лотоцька, аеродизайнер:

«Процес виготовлення виробів із кульок доволі простий, однак потребує уваги та зібраності. Потрібно освоїти елементарні правила і тоді фігурки будуть виходити завжди: не боятися надувати кульки, переборювати страхи, якщо вони є; якщо кульки часто тріскають при роботі з ними, це означає: а) ви вибрали надто дешеві матеріали, тобто кульки (вони можуть бути неякісними), б) ви неправильно їх надували (на майстер-класі я розповіла як правильно надувати кульки). Я уже раніше навчала цьому мистецтву і можу сказати, що той хто хоче навчитись – навчиться, адже головне знати правила і ази, а все інше – це робота над вдосконаленням набутих навиків і фантазія (без неї ніяк). Бажаю усім успіху у вдосконаленні набутих навиків. Сподіваюся, що мій майстер-клас по аеродизайну допоміг у цьому.  Також велика подяка Ірі Скоробогатій за запрошення провести майстер- клас!!!»

Іра Бойко, студентка спеціальності «Діловодство»:

«У мене найпозитивніші враження від проведеного заходу. Було дуже цікаво спостерігати, як кількома рухами можна створити найчудернацькіші творіння з повітряних кульок. Особливо хвилюючим був момент, коли вдалося своїми руками зробити песика та квітку: пелюстки, серцевинку та стебло. Мені дуже сподобалося. Прості фігурки робити не важко, як виявилося уже в процесі практичних завдань. Завжди хотіла спробувати створити щось подібне, зараз вже сама вмію і цим задоволена».

Ірина Скоробогата

Коментарі вимкнені.