У Тернопільському обласному військкоматі представили військового комісара

В Тернопільському обласному військкоматі командувач військ оперативного командування “Захід” генерал – майор ПАВЛЮК О. О. представив полковника НЕЧЕПОРУКА Леоніда Володимировича, який наказом Міністра оборони України призначений військовим комісаром Тернопільського облвійськкомату.

Представлення відбулося в присутності голови Тернопільської ОДА, мера м. Тернопіль та керівників силових структур області.

За словами голови Тернопільської державної адміністрації Степана БАРНИ, добрим знаком стало призначення на таку важливу посаду нашого земляка, який родом з села Котюжини Збаразького району.

Серед основних поставлених завдань полковник НЕЧЕПОРУК Л. В. виділив відбір на військову службу за контрактом, участь у добрі резервістів для проходження служби у резерві, забезпечення проведення призову на строкову військову службу, а також періодичне забезпечення призову офіцерів, відповідно до наказу Міністра оборони України, забезпечення проведення зборових заходів у військових частинах, які проходять бойове відновлення боєздатності та бойове злагодження. Важлмвими напрямками роботи також назвав забезпечення соціального захисту військовослужбовців, пенсіонерів, ветеранів і членів їхніх сімей.

Коментарі вимкнені.