У Тернопільському районі син облив матір спиртом і… підпалив

Від семи до десяти років ув’язнення загрожує 35-річному мешканцю села Мишковичі Тернопільського району. Його підозрюють у нанесенні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть матері.

За словами першого заступника начальника Тернопільського райвідділу міліції Богдана Гульмана, першого липня в селі Мишковичі син облив матір спиртосумішшю та підпалив. Коли чоловік зрозумів, що накоїв, почав гасити палаючу жінку. На допомогу йому прийшов батько. У жінки обгоріли лице, груди, живіт та ноги, але вона була при свідомості. Викликати швидку потерпіла не захотіла. Самолікуванням 67-річної жінки родичі займалися майже три доби. Проте вже наступного дня після підпалу потерпіла почала скаржитися на болі в серці. Третього липня жінка попросила викликати швидку. Медики, які приїхали, лише констатували смерть.

— Було встановлено,  що жінка отримала близько 30 відсотків опіків тіла,  — каже перший заступник начальника Тернопільського райвідділу міліції Богдан Гульман. — Третього липня від даних опіків і, як констатував судово-медичний розтин, від больового шоку третього ступеня вона померла.

Син загиблої у всьому зізнався. На даний час йому оголошена підозра відповідно до статті 121 частина 2 ККУ – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть та обрано запобіжний захід тримання під вартою. Богдан Гульман каже, що на даний час медекспертиза встановлює, чи змогла б жінка вижити, якби вчасно звернулася за медичною допомогою. Що ж до підозрюваного, то йому призначена амбулаторна судово-психіатрична експертиза. Міру покарання визначатиме суд, а до того часу він перебуватиме в ізоляторі тимчасового тримання.

Коментарі вимкнені.