У тернопільському реабілітаційному центрі для дітей відбулася особлива подія

Світлина від Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр.

17 квітня у Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центрі відбулася особлива подія, на яку  чекали з великим нетерпінням – презентація диску «Казки та поезія Тернопільського краю».
Вихованці мали можливість спробувати себе в озвучуванні героїв казок та віршів авторів Тернопільського краю.

Впродовж двох місяців із дітьми натхненно працювали керівник медіа лабораторії ПК «Березіль», куратор проекту «Казки та поезія Тернопільського краю» Оксана Ратушняк, художній керівник соціального проекту Надія Шамрик, звукорежисер та композитор Тарас Сотула.

Діти спробували відчути себе в ролі різних звіряток віршованих казок Сергія Сірого; побували у подорожі з героями казок Ірини Мацко «Чорне серце», переживали як складеться життя песика, у якого «зламався» господар, а ще розслідували зникнення песика разом із «Детективом Шерлі». В компанії з героями оповідання Валентини Семеняк «Баба Сяба» вчилися не боятися казати правду та виявляти любов до своїх рідних. У казці «Бурмотійко та Даринка» мандрували у світ добра та вчилися допомагати іншим, а у казці «Музика серця» вони були найрізноманітнішими пташками та шукали найкращу мелодію. У казці Наталі Лобас діти разом із жителями «Брудностію» розчищали вулиці міста та вчилися не смітити. Ярослава Підлужна заполонила юні серця теплими віршиками. А ще діти політали разом із «Хмаркою без опадів», шукаючи причину її впертості. Такі казкові пригоди нашим дітям допомогли пережити автори казок та віршів, які були присутні на презентації проекту «Казки та поезія Тернопільського краю».

Кожен учасник озвучення отримав диск з аудіо казками. Після презентації учасники театральної школи-студії «Мельпомена» (керівник Надія Шамрик) показали виставу «Літературна подорож у часі «Книга Слова, Віри і Надії».

Коментарі вимкнені.