Де на Тернопільщині найбільше браконьєрів

Тернопільський рибоохоронний патруль за перший місяць нерестової заборони виявив 56 порушень  

 З 01 по 30 квітня Тернопільський рибоохоронний патруль провів 42 рибоохоронних рейди. Було виявлено 56 порушень правил рибальства. З них 29 протоколів було складено за ч.3 ст.85 КУпАП, винесено постанови по справам про адміністративні правопорушення і накладено стягнення у вигляді штрафів. Крім того, 12 протоколів – за ч.4 ст.85 КУпАП, тобто грубі порушення правил рибальства. Адміністративні матеріали по даних правопорушеннях направлено на розгляд в суди для вирішення справ по суті. Також складено 15 актів вилучення безхазяйного майна.

В ході рибоохоронних заходів вилучено 137 кг водних біоресурсів, 41 заборонене знаряддя лову та три плавзасоби. Збитки, завдані рибному господарству, склали 19,3 тис. грн.

В Тернопільському рибоохоронному патрулі прокоментували, що найбільше правопорушень було зафіксовано у Заліщицькому, Теребовлянському та Тернопільському  районах.

Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області нагадує про заборону пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства та проведення підводного полювання під час нересту. Крім того, відповідно до Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України забороняється добування водних біоресурсів на час ходу риби на нерест.

Закликаємо бути відповідальними та дотримуватися правил рибальства. Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту біоресурсів – прохання оперативно повідомляти на «гарячу» лінію рибоохоронного патруля: (0352) 27-70-34, 0974278595.

Нагадуємо, з першого квітня в Тернопільській області розпочалась нерестова заборона на вилов біоресурсів. З відповідним наказом можна ознайомитись за посиланням.

Коментарі вимкнені.