У тернопільському ВУЗі шукають найрозумнішого


19 листопада на географічному факультеті ТНПУ стартувала серія інтелектуальних ігор «Брейн-ринг». У першому етапі – півфіналі взяли участь команди «Геован» (1 курс), «Геостаз» (2 курс), «Геотри» (3 курс) та «Фантастична четвірка» (4 курс).
Після жеребкування учасники отримали порядкові номери, за якими вступали у гру. Змагалися по дві команди: та, яка здобувала перемогу, залишалися грати із наступною. За студентами слідкувало журі: декан факультету, кандидат географічних наук, доцент Богдан Володимирович Заблоцький та асистент кафедри економічної та соціальної географії, голова Тернопільського відділу Українського географічного товариства Ігор Львович Дітчук.
За результатами першого етапу «Брейн-рингу» у фіналі візьмуть участь команди 3 та 4 курсу – «Геотри» і «Фантастична четвірка».
21 листопада серія інтелектуальних ігор на географічному факультеті тривала. Організатори – студентський деканат провели ще одну додаткову півфінальну гру, аби залучити до «Брейн-рингу» більше студентів. 21 листопада між собою зіграли команди «Екотур» (1 курс), «Апельсини» (2 курс) та «Тріада» (4 курс).

Отож, у фіналі будуть змагатися «Апельсини», «Тріада», «Геотри» та «Фантастична четвірка». Відбудеться це у понеділок, 25 листопада. .

Швець Катерина, Тернопільський Національний Педагогічний Університет

Коментарі вимкнені.