Тернопільські адвокати пройшли жорсткий відбір

Підсумували результати 6-го конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Зокрема,  із Тернопільської області заявки подали 14 адвокатів, усі вони успішно пройшли конкурс.

Адвокати, які набрали необхідну кількість балів, будуть включені до локальних реєстрів адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Відтак, усього для участі у 6-ому конкурсі було подано 463 заяви в 24-х областях України та м. Київ. На тестування з’явилося 430 адвокатів. За результатами усіх трьох етапів конкурсу 323 адвоката набрали необхідну кількість балів для включення в реєстри адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Таким чином, усього по Україні кількість відібраних адвокатів щодо тих, які взяли участь у тестуванні, становить 78%. У розрізі ж регіонів – у низці областей цей показник становить від 91 до 100 % (Тернопільська, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Харківська та Хмельницька – по 100%).
За словами директора Координаційного центру з надання правової допомоги Андрія Вишневського, порядок 6-го конкурсу, як і попередніх, не змінювався. Прохідний бал цього року був найвищим за весь час проведення конкурсів. Це зумовлено послідовною орієнтацією на відбір до системи кращих спеціалістів: висококваліфікованих, досвідчених та правильно мотивованих, коментує Андрій Вишневський.

Результати конкурсу показали, що слід удосконалити процедуру та посилити незалежне спостереження за роботою конкурсних комісій, що обов’язково врахують при проведенні наступних конкурсів. Координаційний центр вітає адвокатів із успішним проходженням конкурсу.

Коментарі вимкнені.