У Тернополі антикорупційне бюро України проходить понад 40 обшуків

Про це повідомляє Національне антикорупційне бюро Україн.

Зараз по області відбувається понад 40 обшуків. Зокрема НАБУ проводило обшуки в кабінетах керівника місцевої прокуратури Віталія Сідорова та заступника прокуратури області Івана Антюка. Крім того, побували і в заступника начальника слідчого управління обласної нацполіції Сергій Осадци.

Обшуки також проводяться і в помешканнях правоохоронців. За інформацією одного з Інтернет видань міста, люди з Києва приїхали шукати неправомірну вигоду, яка була отримана за закриття двох справ. Суми коливаються від 12 тис. до 16,5 тис. у.о.  Попередньо, ці справи були закрити незаконним шляхом.  Судячи з того, що представники НАБУ в Тернопіль  приїхали цілою «бандою», що складається мінімум з 7-8 авто, шукати наміряні ретельно. І вочевидь, знають, що саме шукають…

За офіційною інформацією НАБУ, процесуальні дії проводяться в межах розслідування факту вимагання неправомірної вигоди (хабаря) у розмірі 12 тисяч доларів США (324 тис. грн) від мешканки міста Тернополя за припинення порушеного проти неї кримінального провадження. На причетність до скоєння даного правопорушення перевіряються понад 10 осіб, в тому числі співробітники Управління поліції Тернопільської області, прокуратури Тернопільської області і прокуратури міста Тернополя.

Дана операція стала можливою завдяки спільним зусиллям детективів НАБУ, Управління внутрішньої безпеки, департаментів оперативного документування та оперативно-технічних заходів Служби безпеки України та Управління внутрішньої безпеки Національної поліції України. Загалом у ній беруть участь понад 100 співробітників правоохоронних органів.

Початок операції став можливим завдяки принциповій позиції процесуальних керівників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України, які здійснювали  процесуальне керівництво цією операцією.

Коментарі вимкнені.