У Тернополі банк «КАПІТАЛ» тепер ще ближче до своїх клієнтів

Бездоганна репутація банку “КАПІТАЛ” не дає жодного приводу для зволікання тим, хто шукає безпечний та професійний банк. Ровесник незалежної України уже понад 20 років не дає найменших підстав для сумнівів, що Ваша фінансова стабільність – у надійних  руках. Не так давно банк розпочав свою діяльність на теренах Тернопільської області. Сьогодні ж він став ще ближче до своїх клієнтів, змінивши «прописку» з одного із спальних мікрорайонів на вул. Руську, 41.

Про переваги «Капіталу» можна говорити годинами, та головним показником професійності і надійності банку є довіра його клієнтів, кількість яких з кожним роком зростає. Їхній вибір є цілком зрозумілим, адже не кожному вдається встояти перед вигідними кредитними та депозитними пропозиціями фінансової структури. Більше того, банк не тільки працює з Вашими грошима, а й активно залучає своїх клієнтів до співпраці і фінансово заохочує до спільної роботи.

Знаєте, що може об’єднати двох абсолютно різних людей? Наприклад, успішного бізнесмена і підприємця-початківця? Правильно! Уміння змусити стартовий капітал або “запасну” 13-у зарплату працювати на себе. Пропонуємо Вам стати клієнтом “КАПІТАЛУ” і розвинути в собі здатність здобувати з мінімуму максимум!

Як це зробити? Розмістіть тимчасово вільні гроші на депозитному рахунку в ПАТ “АКБ “КАПІТАЛ”, і нехай вони вже зараз починають працювати на Вас! Ми пропонуємо Вам зробити вклади у гривнях, євро, доларах США, а також у російських рублях.

«КАПІТАЛ» пропонує вкладникам привабливі відсоткові ставки: 21% річних – у гривнях, 11% – у доларах США, 9% – у євро, – розповідає керівник Тернопільського відділення банку «КАПІТАЛ» Наталя Паньків. Відсоткові ставки та вклади можна підвищити на аукціонах, різноманітних акціях, які регулярно проводить Тернопільське відділення «Капіталу».

Не менш привабливими є пропозиції  «Капіталу» у частині кредитування. Українське суспільство давно відкинуло стереотип кредиту як обтяжливих фінансових кайданів на довгі роки. Бажання мати все й одразу стало цілком можливим. Вже не треба багато років накопичувати на квартиру, позичати кошти в інших людей. Геть “дідівські” методи! “КАПІТАЛ” допоможе Вам здійснити необхідні й бажані придбання прямо зараз! Варто просто стати клієнтами банку і на партнерських засадах спільно реалізовувати мету кожної зі сторін. Зі свого боку «КАПІТАЛ» гарантує мінімум бюрократичної тяганини та зайвих фінансових витрат, а також зручність в обслуговуванні та стабільність.

До речі, про стабільність. Рейтингове Агентство IBI-Rating визначило кредитний рейтинг ПАТ “АКБ “КАПІТАЛ” на рівні uaBBB – з прогнозом “стабільний”. Рейтинг uaBBB характеризує Банк як достатньо кредитоспроможний у порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Прогноз рейтингу “стабільний” вказує, що зміна рейтингу протягом року маловірогідна.

Також банк «КАПІТАЛ» надає кредити під заставу нерухомого майна при процентній ставці 18 % річних.Цей вид кредитування здійснюється при наданні клієнтом мінімального пакета документів. Тоді ж до уваги беруться усі доходи громадян.

До речі, лояльною та демократичною у банку є система кредитування пенсіонерів. Робота з цією категорією клієнтів завжди потребувала багато зусиль, досвіду та терпіння. Втім це для працівників банку ніколи не було перепоною до співпраці. Максимально спрощена процедура кредитування дозволяє навіть найконсервативнішим  клієнтам зрозуміти усі переваги пропозицій банку і налагодити теплі стосунки навіть з найупередженішими клієнтами. Якщо вік людини не перевищує 70 років, їй достатньо пред’явити паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення та довідку з Пенсійного фонду про пенсію, нараховану за останні 6 місяців, або виписку з пенсійного рахунку клієнта ПАТ «КАПІТАЛ».

Крім того, відкрити поточні рахунки для фізичних та юридичних осіб у банку можна практично за символічну ціну – 1 гривню. Валютні операції банку «КАПІТАЛ» можна здійснювати через банкомати банків – партнерів, серед яких «ВТБ», «ПУМБ»,  «УКРСОЦБАНК».

Банк «КАПІТАЛ» – активний учасник створення цивілізованого банківського ринку в Україні, який своєчасно реагує на його динаміку. Досвідченість, прогресивність, надійність та відкритість для партнерських стосунків – ось основні переваги «Капіталу». Тут клієнт – не тільки рівноцінний партнер, а й хороший приятель та член банківської сім’ї, у якій панує довіра, злагода й повага. Колектив Тернопільського відділення банку «КАПІТАЛ» чекає на Вас за адресою: м.Тернопіль, вул. Руська, 41, тел. 43-29-79.

 

 

Коментарі вимкнені.