У Тернополі діє виставка «живих» картин, які можуть зцілювати (фото)

Близько 70 асоціативних картин індійського митця, філософа, спортсмена, миротворця Шрі Чін Моя можна побачити на безкоштовній виставці під назвою «Фонтан Мистецтва» в Українському домі «Перемога», – пишуть Тернополяни.

Роботи митця виконані у вільному стилі – це суміш акрилу і малюнку пером. До того ж, як розповідає організаторка виставки «Фонтан мистецтва» Галина Легонькова, якщо підійти до якоїсь роботи, то від неї важко відвести погляд.

— Представлені на експозиції роботи я збирала лише для себе поступово. Не думала, що колись буду їх виставляти. Потім я відчула, що ці картини потрібно показувати, адже вони подобаються людям. До того ж один із лікарів проводив в інституті дослідження та довів, що малюнки Шрі Чін Моя здатні лікувати. На собі я переконалася, що це правда. Картини автора – живі, наче окремі особистості. Підходячи до роботи, яка вам найбільше припала до душі, ви можете відчути, що картина дихає. Від споглядання на малюнок ви отримуєте щастя, спокій, трепет, що, здається, всі проблеми, які вас непокоять, відходять на другий план, — поділилася жінка.

Пані Галина розповіла, що Шрі Чін Мой на усіх своїх роботах намалював близько 16 мільйонів пернатих, яких назвав «птахами, що мріють про мир і волю».

— Птахи завше прагнуть здійнятися в небо – прагнуть до свободи. Так само і людська душа прагне до свободи, до миру. Художника не даремно називають миротворцем, адже найголовніше, чого прагнув усе життя автор – щоби на землі панував мир. Протягом усього життя він провів у світі майже 800 концертів миру, написав 1500 книг, 115 тисяч віршів і 25 тисяч пісень бенгальською та англійською мовами. Шрі Чін Мой також провів Всесвітній біг миру, зустрічався з відомими людьми світового значеня, був спортсменом – займався важкою атлетикою та бігав на короткі дистанції, — розповіла Галина Легонькова.

Пані Галина також наголосила, що картини Шрі Чін Моя представлені навіть у Луврі, бюро ЮНЕСКО в Парижі, Музеї Вікторії та Альберта в Лондоні, Музеї сучасного мистецтва в Санкт-Петербурзі, міжнародному аеропорту Джона Ф.Кеннеді в Нью-Йорку, і центральних установах Організації Об’єднаних Націй.

 

 

 

Коментарі вимкнені.