У Тернополі є чи не єдиний в Україні заклад, який зі шкільної парти виховує захисників Вітчизни (фото)

2 вересня новий 2014-2015 навчальний рік для учнів загальноосвітніх шкіл міста розпочали у Тернопільській школі допризовної підготовки.  З благословення Архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора старший капелан Тернопільській області прот. В’ячеслав Кізілов благословив усіх присутніх. Це чи не єдиний в Україні освітянський заклад, який зі шкільної парти виховує майбутніх захисників Вітчизни. В урочистих заходах з нагоди початку навчання взяли участь заступник голови Тернопільської обладміністрації Леонід Бицюра та директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Любомир Крупа. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять військових, які загинули під час проведення Антитерористичної операції.

– Розпочинається новий навчальний рік, який буде дуже непростим, – наголосив Леонід Бицюра. – На сході країни тривають військові дії, наші земляки зі зброєю в руках захищають нашу Батьківщину від ворога. Такі обставини вимагають від кожного з нас краще працювати над собою, краще виконувати свої обов’язки, бути стараннішими у навчанні, наполегливішими у праці. Я переконаний, що серед вас будуть ті, хто долучиться до розбудови Збройних Сил України. Адже Україні, як ніколи потрібні люди, виховані на патріотичних засадах, які знають, що таке гідність, честь, обов’язок перед державою. Чиновник побажав усім успішного навчального року, мужності, наснаги, впевненості  у собі і віри в перемогу.

– Я хочу, щоб у стінах цього навчального закладу кожен з вас навчився жити для України, – звернувся до присутніх Любомир Крупа. – У вас генетично закладено, що ви є воїни. Кожен чоловік повинен вміти захистити себе, свою сім’ю, свою країну. Сподіваюся, знання, вміння і навики, які ви здобудете у школі, стануть вам у пригоді. Але щоб ви не робили, нехай у ваших серцях горить любов до України. Нехай вона надихає вас, додає сили і наснаги!

Благословив юних тернополян на навчання військовий капелан Тернопільської школи допризовної підготовки отець В’ячеслав, який окропив усіх учасників заходу свяченою водою. Пам`ятайте, що з нами Бог, з нами правда, – звернувся до присутніх священик. – А  якщо з нами Бог, яка сила проти нас? Немає ніякої сили, яка була б сильнішою від Господа. Нехай Він благословить всіх нас і нашу неньку – Україну!

Коментарі вимкнені.