У Тернополі є добрі люди – в маршрутці дівчині повернули загублений гаманець

 Сталось це 30 серпня. Студентка першого курсу одного з ВУЗів Тернополя вперше потрапила у таку халепу. Як жалілась дівчина, у неї у маршрутці №12 витягнули гроші, які вона мала заплатити за проживання у гуртожитку та деякі документи, які були у гаманці.

–          Зі мою це вперше, щоб у мене щось вкрали, – плакала Марійка. – Як тепер буде, адже кожна копійка для нашої сім’ї важлива.

Дівчину по телефону намагалась заспокоїти матір, хоча й сама сильно переживала. Але вирішили зняти гроші з кредитки, щоб оплатити за проживання.

Тут дівчина побачила ту саму маршрутку, в якій за її словами, вкрали гроші. Марійка підійшла до водія і запитала, чи часом ніхто не знаходив документів. Але чоловік раптом вертає дівчині гаманець з усіма коштами – один з пасажирів віддав водієві гаманець, який очевидно загубила Марійка.

Хочеться сказати лише одне, що незважаючи на те, що декілька годин дівчина проплакала, але результат радує і тішить. Адже перші враження дівчини про наше Файне місто стали позитивними та й сама Марійка тепер буде уважнішою.

-1 thoughts on “У Тернополі є добрі люди – в маршрутці дівчині повернули загублений гаманець

  • 08:50 | 1.09.2013 о 08:50
    Permalink

    ВАРТО було б назвати прізвище водія. Це насправді цікавий ФАКТ, адже таке трапляється вкрай РІДКО, а може- і ВЗАГАЛІ не трапляється.

Коментарі вимкнені.