У Тернополі на самоізоляції майже 300 людей

Від початку епідемії коронавірусу в Україні підтверджено 2 випадки COVID-19 серед жителів Тернополя. Про це повідомляє Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом.
🔹Першому чоловіку з міста Тернополя, у якого підтвердили коронавірус, 55 років. Він повернувся з Австрії. Медики провели епідеміологічне розслідування і виявили 16 людей, які з ним контактували.
🔹Далі їх обстежили і в одного із чоловіків лабораторно підтвердили другий випадок COVID-19 у Тернополі. Йому 62 роки, підприємець. Зараз чоловік перебуває на самоізоляції. Сьогодні медики обстежували, зокрема, проводили забір матеріалів від людей, які контактували з другим тернополянином, у якого підвердили COVID-19.
🔹Станом на 18 годину 27 березня в Тернопільській міській лікарні №3 на ізоляції перебуває двоє контактних з хворими на COVID-19.
🔹Загалом у Тернополі на самоізоляції – 286 людей.
🔹В Тернопільській лікарні швидкої допомоги станом на 18 годину 27 березня проходять лікування троє хворих на COVID-19.
🔹У Тернопільській міській дитячій лікарні – двоє хворих на COVID-19. Це одинадцятирічна дитина та її мама з Монастириського району. Вони знаходяться в окремому боксі інфекційного відділення, стан хворих – стабільний, з позитивною динамікою.

Коментарі вимкнені.