У Тернополі освятили автомобіль, який розвозитиме обід хворим

Вже близько півроку у Карітас Тернопіль функціонує проект «PRO Милосердя», основна мета котрого – розвезення гарячих обідів для самотніх людей похилого віку та для тих, хто не в змозі самостійно пересуватися.

Для ефективного функціонування проекту необхідним був автомобіль, котрий би вчасно доставляв гарячі обіди усім потребуючим. Спершу тернопільські благодійники надавали власне авто у користування, але паралельно розпочався активний збір коштів, ініціаторами якого стали учасники Волонтерського Лідерського Руху та громадська організація “Файне.UA”. Необхідна сума була зібрана небайдужими людьми не лише з Тернополя, але й інших міст України.
І вже сьогодні на подвір’ї Карітас Тернопіль освятили автомобіль обладнаний для перевезення людей з інвалідністю, котрий відтепер буде один раз на тиждень розвозити гарячі обіди по домівках літніх людей.
Директор благодійного фонду Карітас, о.Андрій Марчук звернувся до усіх з вітальним словом, відзначивши кожного, хто долучився до реалізації проекту.
На даний час цією послугою зможе скористатися 10 cамотніх осіб, які є підопічними проекту “Домашня опіка”, але з часом за співпраці Карітасу та Тернопільської міської ради проект охопить більшу кількість потребуючих людей м. Тернопіль.

Коментарі вимкнені.