У Тернополі покажуть середньовічну моду

Греки та поляки приїдуть до Тернополя на Західно-українську туристичну виставку-фестиваль, яка пройде 18-19 травня у парку Шевченка. Також до Тернополя презентувати свої підприємства приїдуть близько 60 туристичних фірм та операторів.

Окрім того у ці дні в Тернополі демонструватимуть свій талант та продаватимуть вироби близько 180 народних умільців, які приїдуть з різних куточків Тернопільщини та України.
– До Тернополя на виставку приїдуть учасники з семи-восьми областей України, – каже начальник управління з питань туризму обладміністрації Леся Серетна. – І те, що на виставці будуть гості з-за кордону автоматично робить її ще й міжнародною. Програму виставки почали складати ще з кінця зими. Окрім усього ми ще запланували в рамках виставки провести виставка ретро-автомобілів та показ мод. Під час показу мод моделі демонструватимуть середньовічні костюми та українські строї.
Цього року райадміністрації будуть спробують показати туристично привабливі місця своїх районів. Такі візитки як замки, печери чи річки. Окрім того організатори фестивалю організовують прес-тур для журналістів зі всієї України. З розрахунком на те, що про туристичну Тернопільщину напишуть газети у інших містах і це залучить до нас туристів.
– Розглядаємо цей захід як спосіб популяризації міста й області, – каже гуманітарний заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.. – такий фестиваль проводимо уже вчетверте і він сприяє розвитку туристичної галузі як міста так і області. Цього року виставка пройде у п’ятницю суботу, оскільки ці дні тижня, як ми переконалися, є зручнішими для учасників, – пише 20 хвилин.

Коментарі вимкнені.