У Тернополі попрощалися з Героєм України Петром Батьківським, який загинув на Донбасі

У Тернополі 10 квітня попрощалися з Героєм України лейтенантом Петром Батьківським, який героїчно загинув під час оборони населених пунктів Донбасу.

Петро Батьківський – військовий за покликанням, лейтенант, командир 1 мотопіхотного взводу 3 мотопіхотної роти, героїчно загинув у бою на Донбасі.

Герой народився в м.Тернопіль, проживав у мікрорайоні Кутківці, де родина Батьківських є корінними мешканцями.

З 2009 року проходив контрактну службу в м. Феодосія Кримського півострова у Полку морської піхоти. Одружився з кримською татаркою, у шлюбі народилась донька Марія.

У 2014 році, в час окупації Криму залишився вірним Україні. Разом із сім’єю залишив службове житло та був передислокований у м. Миколаїв.

Починаючи з 2014 року мав 5 ротацій у зону проведення антитерористичної операції.

У 2017 році перевівся в 44-окрему артилерійську бригаду рідного м.Тернопіль і одразу був рекомендований на навчання у Львівську академію сухопутних військ ім. П. Сагайдачного.

У 2021 році закінчив навчання та отримав звання офіцера. Далі був розподілений для проходження військової служби у 21-окремий мотопіхотний батальйон “Сармат”.

З вересня 2021 року підрозділ під командуванням Петра Батьківського локалізувався у селищі Піски Донецької області, де вдало тримали оборону.

6 березня 2022 року отримав наказ про передислокацію. “Зайняв оборону із на пануючій висоті. Завдання не пропустити роту кадировців з танками і артилерією. Ця ніч буде дуже гаряча. Побажайте нам щастя і помоліться за нас. Пам’ятайте я вас всіх дуже любив, а найбільше любив Україну” – останнє повідомлення Петра.

10-річна донька Марічка залишилась без тата, а Україна без Героя.

Коментарі вимкнені.