У Тернополі “Правий Сектор” організував виставку (фото)

17 лютого у Тернополі в обласній дитячій бібліотеці (вул. І.Франка) відбулося відкриття виставки експонатів з Майдану та сьогоденної війни. До її організації долучились і активісти тернопільського “Правого Сектора”
Були запрошені гості міста, учні, учасники Майдану та війни на Сході України. Серед запрошених були і бійці Правого Сектора – Вій, Бурий, Фазан, які поділилися з гостями своїми враженнями та ставленням до останніх подій, які відбулися та досить тривають на теренах нашої Батьківщини.
«Якби я мав такий шанс, то би не думаючи ще раз пішов воювати, тому що кожен українець, кожен чоловік має захищати свою землю, матерів, своїх жінок, дітей. Хто, як не ми, буде захищати? Якщо ми не будемо там, то вони прийдуть до нас додому і будуть вбивати наших рідних. Я засуджую тих, які не йдуть, які втікають за кордон, які там ховаються. Я їх взагалі не підтримую і не розумію»- говорить Антонюк Ярослав (Бурий), який отримай осколкове поранення у голову в квітні 2014 року під час бойових дій біля Слов’янська.
Хлопці воюють заради майбутнього наших дітей, тому для них ця виставка важлива.
Відвідати виставку можна впродовж двох місяців з 10:00 по 18:00 год.

Коментарі вимкнені.