У Тернополі представники Компартії відкрито порушили закон


9 травня у Тернополі представники Компартії відкрито порушили закон. Так вважає депутат міськради, голова постійної комісії з питань законності і правопорядку Богдан Попадин посилаючись на минулорічне рішення міської ради про заборону використання радянської символіки.

Крім того, «свободівець» вважає, що комуністи мали б долучитися до офіційного заходу облдержадміністрації, який проходив з 11 до 12 години, а не окремо влаштовувати мітинг.

– Якщо хочуть окремо, то тоді у міську раду має бути подана заявка на проведення заходу. Відповідної заяви від комуністів на проведення заходу не було. Що це? Це несанкціонований мітинг, який теж є порушенням закону, і який би міліція мала розігнати, а не ми, депутати, чи громадськість. Ми дамо оцінку, і депутати обласної ради, і прокуратура дасть оцінку і діям комуністів, і правоохоронців, – пообіцяв Богдан Попадин.

Депутат також повідомив, що міліція у момент сутичок у Парку Слави вела себе по-різному.

– Наприклад, затримали кількох людей. Я, як голова комісії з питань законності, підхожу і пояснюю, що він не порушує закону, не чинить вам опору, при ньому є документи, відпустіть будь-ласка. Відпустили. Декількох я врятував, то їх відпустили. На жаль, декого забрали. Зокрема, забрали депутата міської ради Володимира Карпінського. Хоча він теж не робив спротиву, показав посвідчення, але його забрали в автозак і завезли. Крім депутатів міськради, серед затриманих ще є двоє-троє простих громадян, – розповів Богдан Попадин.

Натомість представники Комуністичної партії вважають, що діяли сьогодні цілком законно. Голова Тернопільської обласної організації Компартії Василь Паразінський повідомив, що вони прийшли покласти квіти до Вічного вогню зі своїми партійними прапорами, а заявку про проведення заходу напередодні подали у міліцію, – пише ЗЗ.

-1 thoughts on “У Тернополі представники Компартії відкрито порушили закон

  • 22:06 | 9.05.2012 о 22:06
    Permalink

    я щось не зрозумів! а причому “заява комуністів до міліції”??? подавати повідомлення слід в міську раду!

Коментарі вимкнені.